street-view-trustedGoogle Street View Güvenilir Ajansıyız ve Google teknolojisi ile işletmenizin sanal gezinti uygulamasını yapıyoruz. Google araçları daha önce sokağınızı veya caddenizi görüntülemiş olabilir. Bu sırada işletmenizin dış görüntüsü kötü, eski veya hiç olmayabilir. Bu durumda biz Gezgin Kamera olarak gelip işletmenizin bulunduğu yerin dışını ve mekanın içini 360 derece görüntüleyerek Google Sanal Gezintisi olarak haritalarda yayınlanmasını sağlıyoruz. Arama sonuçlarında öne çıkmanızı sağlıyoruz.

Neler Yapıyoruz?

 • Google İşletme hesabınız yoksa hemen oluşturuyoruz, varsa içeriğini güncelliyoruz.
 • Google’ın onay verdiği teknik ekipmanları kullanarak, iş yerinizin 360 derece yüksek kalite fotoğraflarını çekiyoruz.
 • Bunları bilgisayar ortamında düzenleyip, Google’a yüklüyoruz.
 • Google arama sonuçlarında veya Google Haritalarda, iş yerinizin bilgilerini içeren kutu görünmeye başlıyor.
 • Bu kutuda “Dışını Görün” yerine artık “İçini Görün” seçeneğini gösterebiliyoruz. Tıklandığında da, ziyaretçileri, iş yerinizin içini gösteren ve 360 derece çekilmiş onlarca fotoğraftan oluşan bir sanal tura çıkarıyoruz.

Konuyla ilgili daha fazla bilgi edinmek, avantajları öğrenmek, fiyatlar hakkında bilgi edinmek için Gezgin Kamera‘yı arayın. Dilerseniz detayları telefonda anlatabiliriz veya talebiniz olursa sizi iş yerinizde ziyarete gelebiliriz.

Bu projenin işletmelere avantajları nedir?

 • Hedef kitleniz işletmenizi sanal tur teknolojisi ile cep telefonu, tablet ya da bilgisayarlardan kolayca gezebilir.
 • Benzer tanıtım ürünlerine göre düşük maliyetli olmasına karşın fayda oranı yüksektir.
 • Google Haritalar ile entegre olarak çalışır.
 • Google Arama sonuçlarında görünürlüğünüz artar.
 • Sizi arayan potansiyel müşterilere ulaşmayı kolaylaştırır.
 • Sanal turunuzu web sitenizde yayınlayabilir, hedef kitlenize işletmenizi ve ürünlerinizi yakından tanıma şansı sağlayabilirsiniz.
 • Sosyal medya üzerinde de kullanılabilen etkin bir pazarlama aracıdır.
 • Cep telefonu, tablet ve pc ortamlarında kullanılabilir.

Google Teknolojileri ile işinizi büyütün. Detaylı bilgi almak için bizi arayın.

blank
0
Panorama
blank
0
Görüntülenme
blank
0
İşletme Kaydı
blank
0
Değerlendirme

Google Teknolojisiyle; İşletmenizin
Sanal Gezintisini Oluşturalım !

Google Business View interaktif bir sanal gezintidir. Müşterilerinizin Google aramalarında, Google haritalarda ve Google Plus’da işletmenizin içerisinde sanal gezinti yapmasını sağlar. Bu sayede internet üzerinden müşterilerinize tanıtım yapar ve hem websitenizi hem de işletmenizi ziyaret etmelerini sağlarsınız.

Müşterilerinizin İşletmenizi 360 Derece Gezmesine Olanak Verin !

İnternet kullanıcıları Google Haritalar’da bir mekan aradığında artık o mekanın konumunu bulmakla kalmayıp içerisine kadar girebilmekte ve mekan ambiyansını 360 derece görebilmektedir. İşletmenizin kapısından giren bir internet kullanıcısı 360 derece işletmenizi incelemekle kalmayıp aynı zamanda adım adım içeride gezinebilmektedir.

Merchant_Laptop1Google Aramalarında Öne Çıkın !

İnternet kullanıcıları Google’da firmanız ile ilgili kelimelerde arama yaptığında karşısına websiteniz ile birlikte Google Business View sayesine “İçini Görün” seçeneği de çıkıyor! Potansiyel müşterileriniz işletmenizin içini de görerek mekanınızı inceleme ve tanıma fırsatı buluyor; bu sayede müşterinizin aklında herhangi bir soru işareti kalmıyor ve rakipleriniz yerine sizin mekanınızı / işletmenizi seçiyor!

Google Haritalar’da İşletmenizi Sergileyin !

Yemek yiyecek bir mekan ararken, kalacak bir otel bakarken, yolumuzun üzerinde kahve içecek bir cafe ararken kullandığımız Google Haritalar artık insanlara mekanın içerisini de gösterme ve gezdirme yeteneğine sahip!
Üstelik Google Haritalar’da işletmenizin bulunup bulunmaması da önemli değil; siz bize bırakın Google Haritalar’da da mekanınızı sergileyelim.

Websiteniz’de Sergileyin !

360 derece sanal işletme turunuzu websitesinizde de istediğiniz boyutlarda yayınlayabilirsiniz. Böylece web sitenizi ziyaret eden kullanıcılar işletmenizin içerisinde sanal bir tur atarak işletmenizi ve ürünlerinizi daha yakından tanıma şansına sahip olur.
Özellikle AVM, otel, restorant ve galeri gibi işletmelerde websitesinde 360 sanal gezinti yayınlayan işletmelerin geri dönüş alma oranı artmaktadır.

Tüm Mecralarda ve Mobil Uyumlu

İşletmenizin 360 derece sanal gezintisi Google Haritalar, Google Arama Sonuçları, Google Plus Sayfanız ve Web siteniz üzerinden %100 mobil uyumlu olarak yayınlansın.

Google Servisleri ile Tam Entegre Çalışır

blank

Google Arama

Google’daki işletme girişiniz, şirketinizin en görünür öğesidir. Street View içeriği ile çevrimiçi varlığınızı geliştirin.

blank

Google Haritalar

Bayrağınızı dikin. Potansiyel müşteriler sizi Google Haritalar’da aradığında karşılarına çıkan ilk sonuçların harika olmasını sağlayın.

blank

Oteller için Arama

Google Arama’da veya Google Haritalar’da mülkünüzü bulduklarında seyahatseverlere otelinizin turunu sunun.

MÜŞTERİLERE, ARADIKLARI GÜVENİ VERİN

Doğru restoranı, kafeyi veya oteli seçmek genellikle komplike bir karardır. Kullanıcıların daha işletmenizin bulunduğu konuma gelmeden söz konusu konumla ilgili deneyim kazanmalarına olanak tanıyan, üçüncü taraflarca hazırlanmış yüksek kaliteli sanal bir turla tüketicilerin işletmenize güven duymasını sağlayın. Bu sürükleyici sanal deneyimler, potansiyel misafirlerde ve devamlı müşterilerde daha yüksek güven duygusu uyandırır.

Son çalışmalarımızdan örnekler

[us_portfolio columns=”5″ items=”10″ ratio=”3×2″ filter=”” with_indents=”1″ categories=”atolye,cafe,kamusal,magaza,ofis,okul,otel,restaurant,saglik”]

İlginizi çekebilecek yazılarımız

[us_blog layout=”tiles” columns=”3″ pagination=”ajax” items=”” show_date=”” show_author=”” show_categories=”” show_tags=”” show_comments=”” show_read_more=”” categories=”” filter=”” title_size=”18″]

Gezgin Kamera

360 Sanal Gezinti talepleriniz için bizi arayabilir ya da yandaki formu doldurarak daha fazla bilgi talep edebilirsiniz. Size yardımcı olmaktan memnuniyet duyacağız.

Eğitim Mah. Muratpaşa Cd. Nurtaş İş merkezi No:1/1 Kat:2 Daire:9
34722 Kadıköy İstanbul
Tel: 0216 345 1236

blank

[contact-form-7 id=”48933″ title=”Bize Yazın”]
Menü