Arttırılmış Gerçeklik Uygulamaları

Tek boyutlu ürün fotoğraflarının günleri sona eriyor, tıpkı VHS, film kamerası, telefon hattı kullanan modemler gibi tek boyutlu görüntüler de değiştiriliyor ve Gezgin Kamera bunun ülkemizde gerçekleşmesinde büyük adım attı. Ürünlerin 3 boyutlu çekimlerini gerçekleştirerek web ortamına taşıyoruz. Ziyaretçilerinizin ürünlerinizi bulundukları yerde 3 boyutlu olarak görebilmelerini sağlayarak satışlarınızı katlayın. Showromunuzu ziyaretçilerinizin eline götürün!

Artırılmış Gerçeklik (AR) devrimi geliyor, AR’nin geleceğinin nasıl olduğunu görmek için yalnızca Apple ve Google’ın son çalışmalarına bakmanız yeterli.

AR, dijital ve gerçek dünya arasındaki boşluğu doldurarak çevrimiçi alışveriş deneyiminde tamamen devrim yaratıyor. Bir öğeyi kendi çevrenizde görüntüleyebilir, yeniden boyutlandırabilir, mobil ekranınız üzerinden tüm açılardan ürünü inceleyebilirsiniz.

Eklentinin tüm etkilerini görmek için herhangi bir yeni uygulamayı indirmenize veya kulaklık takmanıza gerek kalmayacak, sadece bir iOS 12 cihazında bir Safari tarayıcısı kullanmanız ve hayata düz görüntüler getirmeniz yeterlidir! Yakında bunlara da ihtiyaç kalmayacak. Şimdilik teknolojinin son geldiği nokta burada.

Şimdi bu deneyimi yaşamaya hazır mısınız?
Nesneyi görüntülemek ve AR’ye yerleştirmek için iOS 12 veya üstünü çalıştıran bir cihazda aşağıdaki 3B modellerden birine dokunun .

Menü