Firmanız için basılı evraktan katalog tasarımına ihtiyacınız olan tüm reklam tanıtım hizmetlerini vermekteyiz.

Kurumsal kimlik tasarımı
Kurum içi; amblem / logo kullanım standartları, antetli kağıt tasarımı, devam kağıdı tasarımı, zarf tasarımı, kartvizit tasarımı, dosya tasarımı, bloknot tasarımı, haberleşme formları, kurum içi yönlendirmeleri, muhasebe dokümantasyonlarının tasarımı (fatura, irsaliye, makbuz vb…), şirket giyim ve davranış kuralları, dijital materyallerin tasarımı.
Kurum dışı; araç / filo tasarımları, bina cephesi ve iç tasarımı, tanıtım materyalleri (katalog, broşür, insert, kıt vb…),
gazete, dergi ve/veya diğer tanıtım materyalleri.

Sosyal medya yönetimi
Sosyal medya terimi ile ilgili bilinmesi gereken en önemli nokta, medyanın artık geleneksel bir yanı olmadığıdır.
Çünkü sosyal medya dramatik bir hızda iletişim kurma biçimimizi değiştirdi. Facebook, twitter, linkedin ve diper tüm araçlar etkileşim ve network yaratma üzerine kurulu. Gezgin Kamera olarak biz; bütçenizi en doğru şekilde kullanıp maksimum verimlilik sağlarız. Sosyal medyada dikkatleri üzerinize çekebilmeniz için profesyonel tasarım ekibimiz görsellerinizi düzenler. Sizlere sosyal hesaplarınızdaki hareketler ve faaliyetlerle ilgili detaylı rapor sunulur. İstekleriniz doğrultusunda etkinlik kampanya gibi bildirimleriniz özenle hazırlanır.

Web tasarım
Web tasarımı konusundaki uzun yıllara dayalı iş tecrübemiz ile, müşterilerimizin bu alandaki iş hedeflerine en uygun kreatif, etkileyici ve kullanıcı dostu web tasarım çözümleri sunulur.

Tanıtım filmi
Bir markanın kimliğini, tarzını, üretim yerini, ürünlerini anlatan ve tüketiciye görsel olarak sunan bir hizmettir.
Tanıtım filmlerinde yeni kampanyalar ya da ürünler duyurulmaz. Aksine bugüne kadar gerçekleştirilen çalışmalar anlatılır.
İyi bir tanıtım filmi ile firmanızı çok gösterişli ve iddialı göstermek mümkündür.

Firma tanıtım filmleri
Fabrika tanıtım filmleri

Fotoğraf
Aslında fotoğrafı günlük yaşantımızda ki anıları saklamak için kullanırız. Bununla birlikte reklam ve pazarlama için büyük bir rol oynamaktadır. Gezgin Kamera olarak ihtiyacınıza göre kalite ve kategoriye uygun profesyonel ekibimiz ile sizin hizmetinize hazırız.

Moda fotoğrafçılığı
Still – life
360 derece ürün fotoğrafları
360 derece sanal tur fotoğrafları
Google güvenilir fotoğrafçı işyeri sanal turları
Sanatsal fotoğraf arşivi
3D ürün tasarım ve uygulama
Ürün modelleme ve 3D ürün tasarımı hizmetleri de vermekteyiz. 3D ürün modelleme ile elde edilecek olan reklam ürünleri gibi içerikler için modellemeler oldukça kullanışlı ve işe yarar olmaktadır. Ürünlerinizi müşterilerinize sunarken profesyonel ve ikna edici olmak adına 3D ürün görselleştirme hizmetleri alıyor olmanız işlerinizi ve projelerinizi daha kolay anlatmanızı ve ürünlerinizi pazarlamanızı kolaylaştıracaktır.

Fuar ve Organizasyon hizmetleri
Fuar ve kongrelere katılım bir markanın tüketici ile yüz yüze buluşup kendisini en iyi ve en doğru şekilde ifade etmesinin
yollarından biridir. Siz değerli müşterilerimize markanızı en iyi şekilde yansıtacak profesyonel bir bakış açısı sunuyoruz. Yurt içi fuar organizasyonları haricinde, yurt dışında da hizmet vermektedir.

Stand hostes / manken hizmeti
Profesyonel Stand tasarımı
Stand kiralama
Tanıtım filmi
Promosyon stand hizmeti

Menü