Google+, markanızın kitlenizle Google genelinde bağlantı kurmasına yardımcı olur. Bunun için, müşterilere Arama Ağı’nda yeni yollardan ulaşmanıza olanak tanır, AdWords reklamlarınızın sosyal alaka düzeyini artırır ve markanızın sadık hayranlarının önerilerini en faydalı oldukları yerlerde ortaya çıkarır.

İnternet genelinde, Google+’daki araçları kullanarak kitlenize yenilikçi yollardan nasıl ulaşacağınız hakkında daha fazla bilgi edinin.

  • İlk yapmanız gereken, markanızın Google+ sayfasını oluşturmaktır. Bir sayfa oluşturun ve profil resminiz ile son yayınlarınızın Google Arama sonuçlarının sağ tarafında gösterilmesini sağlayın.
  • Sayfanızı doğrulayın ve marka sayfanız için özel bir URL’nin sahipliğini üstlenin. Sunulan ek özelliklerden yararlanmak için YouTube kanalınızı sayfanıza bağlayın.
  • Canlı Hangouts ve Google+ Toplulukları ile kitlenizi genişletin ve onlarla etkileşimde bulunun. Google+ Sayfaları; markanızı oluşturmayı, kitlenizle bağlantı kurmayı, içeriğinizi tanıtmayı ve bu çabalarınızın etkisini ölçmeyi kolay bir hale getirir.

Menü