Gezgin Kamera Google tarafından “Trusted Verifier (Güvenilir Doğrulayıcı) olarak yetkilendirilmiştir, bu sayede işletme hesabınızın doğrulanması, ekstra bir onaya gerek kalmadan,  tarafımızdan hızlı bir şekilde gerçekleştirilebilmektedir.

Gezgin Kamera olarak, Trusted Verifier sıfatıyla, işletmeleri yerinde ziyaret edip, bazen günler ya da haftalar sürebilen onay sürecini hızlandırmakta ve işletme sahipliğini üstlenilmesi konusunda profesyonel destek sağlamaktayız.

Genelde eksik adres ile, yanlış telefon bilgisi ile, alakasız konum bilgisi ile kayıt olmuş işletmelerde doğrulama süreci sıkıntılıdır. Sahiplenme talep edilse bile doğrulama yöntemleri ile işletmeyi doğrulamak mümkün olmaz. Bu tür durumlarda işletmeyi doğrulayıp bilgilerini güncelleyerek kullanılır hale getirmekteyiz.

Ekibimiz iş yerinizi ziyaret edip, Google Benim İşletmem hesabınızı düzenler, içeriğinizi, anahtar kelimelerinizi, kategorinizi optimize eder, fotoğraflarını çeker, ücretsiz web sitenizi oluşturur, yayınlar hakkında bilgi verip hesabınızı nasıl kullanmanız gerektiği konusunda birebir sizi bilgilendirir. Adwords Express ile reklam verebilmenizi ve bunları yönetmenizi sağlar. Bu servisimiz ücretsiz olan Google servislerine ek olarak işyerinizi ziyaret ve birebir destek hizmeti içerdiği için ücretli bir servistir.

İşletmenizin hesap doğrulaması ve düzenlemesi için bizden yardım talep edebilirsiniz.

Bizimle iletişime geçin

[contact-form-7 id=”49971″]
Menü