Benim İşletmem Toplu Şube Kaydı Çalışması

10’dan fazla bayisi veya şubesi bulanan markaların, firmaların lokasyonlarını saha çalışması yaparak işletme hesaplarının doğrulanmasını sağlıyoruz, hesap bilgilerini güncelleyip, fotoğraflarını çekiyor veya mevcut fotoğraflarınızı sizin adınıza sisteme yüklüyoruz. Yerel rehberler platformumuzda duyurusunu yaparak rehberleri işletmeye davet ediyor, yorumları ve verdikleri puanlamalar ile haritalar üzerindeki popüleritenizi yükseltiyoruz. Sahada işletmeler dolaşılıp birebir çalışma yapılmaktadır. Güncel olmayan sokak görünümlerini de güncelleyerek ziyaretçilerinizin işletmenizi kolayca bulmaları için gerekli tüm çalışmaları gerçekleştiriyoruz. Aynı zamanda farklı harita ve uygulamalardaki konum bilgilerinizi de kontrol edip güncel olmasını sağlamaktayız. Eksik olan bilgiler diğer haritalara da eklenmektedir.

Tüm şubelerinizi tek hesapta görüp şubeleriniz için ayrı ayrı ziyaret istatistiklerini görebilirsiniz. Şubelerin yoğunluk saatleri, telefon ile arayan, yol tarifi alan, yorum yazan, fotoğraf ekleyen kişiler hakkında bilgileri anlık olarak panelinizden görebilirsiniz.

Şu anda çalışmaları devam eden ve çok yakında tüm cihazlarda kullanılabilir olacak kameralı arama sistemi (Google Lens) ile bu çalışmalar daha da anlam kazanacak. Ziyaretçileriniz işletmenize girmeden telefonunun kamerasını işletmenizin vitrinine, tabelasına tutarak, işletme hakkında bilgi sahibi olabilecek, diğer kullanıcıların önerilerini dikkate alarak kararını verecektir.

Şu anda pek çok işletme çeşitli veri kaynaklarından otomatik oluşturulmuş, “benim işletmem” hesaplarından habersiz ve sahiplenmemiş durumdadır. Bu hesapların sahiplenilmesi, optimize edilmesi firmalar için hayati önem taşımaktadır. Google arama sonuçlarının en görünür alanındaki bu bilgiler arama yapan ziyaretçilerinde en çok tıkladıkları alanlardan birisidir.

İşletme Hesaplarınızın optimize edilmesi, toplu şube güncellemesi ve sahiplenme işlemleri için bizi arayın.

Menü